Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20263
Stary 25.04.2013, 22:50
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Wątpię aby nagle decydujący stał się stosunek jakość do ceny. Jest Bednarz więc liczy się tylko cena. Jak w Biedronce.
OK. Ale Chrapek po tym co do tej pory pokazał nie ma prawa żądać wiele ponad kontrakt ME/juniorski. Na jakąś znaczącą podwyżkę jeszcze nie zasłużył.
Nie podoba się? Kariera w innych klubach stoi otworem.

Gdyby był jedną z wyróżniających się postaci, ale nie - ile on w sumie zagrał dobrych minut? Zbierze się 90-siąt?
Dlatego przyznam, że jak przeczytałem o trudnościach w negocjacjach to mi szczeka opadła.

Przypominam, że sam byłem zwolennikiem dania Patrykowi podwyżki i żałowałem pozbycia się Mączyńskiego. To nie jest tak, że nie chcę w składzie młodych piłkarzy i wychowanków. Trudno też nazwać mnie zwolennikiem Łysego Legionisty. Jeżeli jednak Chrapek ma problemy z dogadaniem się to albo Jacek chce mu płacić bonami z Tesco, albo chłopakowi sodówa odwaliła.
Stawiam na to drugie, zwłaszcza po jego postawie w meczu z Jagą, która była bulwersująca.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.04.2013 o godz. 22:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując