Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 25.04.2013, 20:08
dzieki za odpowiedzi ....jeszcze jakby komus sie chcialo odpowiedziec : gdy jutro - pojutrze zloze jak najszybsza rezygnacje- a oni np . Nie zadzownia i nic nie zaproponuja to do kiedy mam sygnal tv ? do 30 kwietnia ? czy troche dluzej ...pytam bo nie wiem czy juz mam kombinowac przejsciowa tv naziemna .... i rozumiem ze wypowiedzenie wysylam poczta a karte zanosze do punktu czy karte tez trzeba listem i huj wie gdzie wysylac ?
sory ze tak pytam , ale za pozno sie zdecydowalem i chce to jutro wszystko zalatwic i nie mam czasu wertowac wiekszosci forum
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 25.04.2013 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując