dzieki za odpowiedzi ....jeszcze jakby komus sie chcialo odpowiedziec : gdy jutro - pojutrze zloze jak najszybsza rezygnacje- a oni np . Nie zadzownia i nic nie zaproponuja to do kiedy mam sygnal tv

?

do 30 kwietnia ? czy troche dluzej

...pytam bo nie wiem czy juz mam kombinowac przejsciowa tv naziemna .... i rozumiem ze wypowiedzenie wysylam poczta a karte zanosze do punktu

czy karte tez trzeba listem i huj wie gdzie wysylac ?
sory ze tak pytam , ale za pozno sie zdecydowalem i chce to jutro wszystko zalatwic i nie mam czasu wertowac wiekszosci forum