Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 25.04.2013, 18:48
Czyli co według świeckiej tradycji ?
Pierwsza połowa katastrofalna potem się podnosimy.

Młodych ogrywać, ale z sensem. Idealny mecz żeby poszukać punktów.
Odpowiedz cytując