Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20260
Stary 25.04.2013, 18:14
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ale nasza najnowsza historia uczy, że nie ma co się pochopnie decydować na pozbywanie się takich piłkarzy. O takim Mączyńskim też tak mówiliśmy, a teraz, stawiam na to 100 zł., większość z nas widziała by go w podstawowym składzie.
Zgadzam się, że może się przydać (tak jak obecnie Iwan czy Mączyński), ale nie na zasadzie inwestycji w przyszłość.
Nie zarobimy na nim, raczej nie podniesie znacząco poziomu sportowego. IMHO może aspirować do ligowych stanów średnich.

Reasumując - jeżeli się z nim klub nie dogada w sprawie kontraktu (a podobno są problemy), to raczej z jego winy: chciał za dużo. Nie uważam go za piłkarza którego należy przedłużać za wszelką cenę.

Chociaż oczywiście - lepiej takiego średniaka mieć niż nie mieć, ale bez przegięć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.04.2013 o godz. 18:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując