leyzer87 napisał(a):

|
Niestety, ale nasza najnowsza historia uczy, że nie ma co się pochopnie decydować na pozbywanie się takich piłkarzy. O takim Mączyńskim też tak mówiliśmy, a teraz, stawiam na to 100 zł., większość z nas widziała by go w podstawowym składzie.
|
Zgadzam się, że może się przydać (tak jak obecnie Iwan czy Mączyński), ale nie na zasadzie inwestycji w przyszłość.
Nie zarobimy na nim, raczej nie podniesie znacząco poziomu sportowego. IMHO może aspirować do ligowych stanów średnich.
Reasumując - jeżeli się z nim klub nie dogada w sprawie kontraktu (a podobno są problemy), to raczej z jego winy: chciał za dużo. Nie uważam go za piłkarza którego należy przedłużać za wszelką cenę.
Chociaż oczywiście - lepiej takiego średniaka mieć niż nie mieć, ale bez przegięć.