wolfy napisał(a):

(...)
Dlatego - jak nie przedłużymy z Chrapkiem umowy to płakał po nim nie będę. Z taką dynamiką i zaangażowaniem nigdy na nim nie zarobimy, a on sam nie wyjdzie raczej poza stany średnie ekstraklasy.
(...)
|
Niestety, ale nasza najnowsza historia uczy, że nie ma co się pochopnie decydować na pozbywanie się takich piłkarzy. O takim Mączyńskim też tak mówiliśmy, a teraz, stawiam na to 100 zł., większość z nas widziała by go w podstawowym składzie.