Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.04.2013, 17:46
Miskiewicz- Stolarski, Głowacki, Uryga, Bunoza- Sarki, Wilk, Chrapek, Małecki- Sikorski, Iliev

Co Wy na takie ustawienie ? Moim zdaniem źle by to nie wyglądało... i mielibysmy jakiś podgląd na przyszły sezon
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując