WISŁAZWE napisał(a):

Przyjeżdża to chyba za duże słowo. Żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe - równocześnie mogą dojechać do Krakowa a z drugiej strony dojadą do Koluszek i to może być koniec ich trasy.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
P.S
Posty przenoszę do tematu Wisła Kraków - Widzew Łódź.
Tam bardziej pasują.
|
No cóż trzeba by zamknąć wszystkie autostrady bo ktoś kiedyś przekroczył prędkość...
Co do meczu mam obawy, że zobaczymy dalszą część degrengolady i Widzew wygra 1-0 w pełni zasłużenie.