Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.04.2013, 16:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdża to chyba za duże słowo. Żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe - równocześnie mogą dojechać do Krakowa a z drugiej strony dojadą do Koluszek i to może być koniec ich trasy.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.



P.S

Posty przenoszę do tematu Wisła Kraków - Widzew Łódź.
Tam bardziej pasują.
No cóż trzeba by zamknąć wszystkie autostrady bo ktoś kiedyś przekroczył prędkość...

Co do meczu mam obawy, że zobaczymy dalszą część degrengolady i Widzew wygra 1-0 w pełni zasłużenie.
Odpowiedz cytując