aNouc napisał(a):

|
Kibice Widzewa i tak przyjezdza do Krakowa pociagiem specjalnym, zabieraja ze soba kamere i prawnika
|
Przyjeżdża to chyba za duże słowo. Żyjemy w Polsce a tu wszystko jest możliwe - równocześnie mogą dojechać do Krakowa a z drugiej strony dojadą do Koluszek i to może być koniec ich trasy.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
P.S
Posty przenoszę do tematu Wisła Kraków - Widzew Łódź.
Tam bardziej pasują.