Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20257
Stary 25.04.2013, 16:07
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to że gość prawie 1.5 roku nie grał w piłkę a motorycznie na tle pozostałych(oprócz Małego) to wygląda jakby był z innej planety.
Swoją drogą Mały, nie czarujmy się - przesiedział na ławie pół roku i wygląda o wiele lepiej jak przyszedł niż przed odejściem.
Reszta niestety porusza się jak muchy w smole, do tego techniczne miernoty i wyniki są jakie są.Paradoksem też jest że przy całej przypadkowości jeśli chodzi o nasze wyniki - miejsce w tabeli i liczba punktów, bardzo dobrze odzwierciedla postawę na boisku.
Nie, najgorsze jest to, że taki Kosowski biega więcej i szybciej niż Chrapek czy Burliga.
A Małecki i Sarki to rzeczywiście motorycznie zupełnie inny poziom. Dlatego - jak nie przedłużymy z Chrapkiem umowy to płakał po nim nie będę. Z taką dynamiką i zaangażowaniem nigdy na nim nie zarobimy, a on sam nie wyjdzie raczej poza stany średnie ekstraklasy.

it napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwi k...a mężczyźni.
I jeszcze się im wydaje, że tak inteligentnie i śmiesznie napisali, a to nawet już chamskie nie jest, tylko zwyczajnie żałosne.
Czy zabawne, nie mnie oceniać. Może faktycznie przekroczyliśmy granicę dobrego smaku i kultury - tym bardziej nie nadaję się tu do oceny

Tyle, że po którymś z rzędu bezsensownym wpisie w stylu Kononowicza nie wnoszącym nic do tematu...
Jakby to ująć - krew człowieka zalewa.

Urażonych przepraszam. Adresatka niech się jednak nad sobą zastanowi, bo jej pomysł na funkcjonowanie na tym forum jest mocno toksyczny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.04.2013 o godz. 16:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując