1q2 napisał(a):

Najgorsze jest to że gość prawie 1.5 roku nie grał w piłkę a motorycznie na tle pozostałych(oprócz Małego) to wygląda jakby był z innej planety.
Swoją drogą Mały, nie czarujmy się - przesiedział na ławie pół roku i wygląda o wiele lepiej jak przyszedł niż przed odejściem.
Reszta niestety porusza się jak muchy w smole, do tego techniczne miernoty i wyniki są jakie są.Paradoksem też jest że przy całej przypadkowości jeśli chodzi o nasze wyniki - miejsce w tabeli i liczba punktów, bardzo dobrze odzwierciedla postawę na boisku.
|
Nie, najgorsze jest to, że taki Kosowski biega więcej i szybciej niż Chrapek czy Burliga.
A Małecki i Sarki to rzeczywiście motorycznie zupełnie inny poziom. Dlatego - jak nie przedłużymy z Chrapkiem umowy to płakał po nim nie będę. Z taką dynamiką i zaangażowaniem nigdy na nim nie zarobimy, a on sam nie wyjdzie raczej poza stany średnie ekstraklasy.
it napisał(a):

Prawdziwi k...a mężczyźni.
I jeszcze się im wydaje, że tak inteligentnie i śmiesznie napisali, a to nawet już chamskie nie jest, tylko zwyczajnie żałosne.
|
Czy zabawne, nie mnie oceniać. Może faktycznie przekroczyliśmy granicę dobrego smaku i kultury - tym bardziej nie nadaję się tu do oceny
Tyle, że po którymś z rzędu bezsensownym wpisie w stylu Kononowicza nie wnoszącym
nic do tematu...
Jakby to ująć - krew człowieka zalewa.
Urażonych przepraszam. Adresatka niech się jednak nad sobą zastanowi, bo jej pomysł na funkcjonowanie na tym forum jest mocno toksyczny.