marcin19876 napisał(a):

Wisła Kraków bez licencji na przyszły sezon?!?!
wis.la/iedmt
w klubie sie nie płaci, brak stabilności finansowej... ojj będzie ciężko....
|
gdzie w zalinkowanym tekście jest mowa o Wisle? Nie naginajcie tekstów. To takie... onetowskie