Lukasz napisał(a):

Mecz bez kibiców Widzewa.
Wojewoda małopolski zamknął trybunę gości na stadionie Wisły Kraków.
wis.la/r13zh
|
ooo..., to będzie piwko na meczu
"Wojewoda Krakowa"? Cóż ten Boniek pisze
Takie rzeczy załatwię się w 24 h po meczu - abstrahując od bezsensowności takiej decyzji - a nie na 2 dni przed meczem, kiedy zorganizowany jest wyjazd i poniesieone naprawdę duże koszty. Widzew ma postawę prawną aby domagać się zwrotu kosztów. Jakkolwiek byłaby decyzja sądu, nie zapłaci za to sam Miller.