Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20254
Stary 25.04.2013, 08:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to że gość prawie 1.5 roku nie grał w piłkę a motorycznie na tle pozostałych(oprócz Małego) to wygląda jakby był z innej planety.
Swoją drogą Mały, nie czarujmy się - przesiedział na ławie pół roku i wygląda o wiele lepiej jak przyszedł niż przed odejściem.
Reszta niestety porusza się jak muchy w smole, do tego techniczne miernoty i wyniki są jakie są.Paradoksem też jest że przy całej przypadkowości jeśli chodzi o nasze wyniki - miejsce w tabeli i liczba punktów, bardzo dobrze odzwierciedla postawę na boisku.
Może chodzi o to, że Ci piłkarze, którzy grają u nas już dłuższy czas, to mentalnie się wypalili? Może to siedzi w ich głowach. Nie mają motywacji? A taki Sarki, po dłuższej przerwie w graniu, walczy o swoją przyszłość i więcej daje od siebie, bo Wisła akurat jest dla niego szansą.
Odpowiedz cytując