it napisał(a):

Prawdziwi k...a mężczyźni.
I jeszcze się im wydaje, że tak inteligentnie i śmiesznie napisali, a to nawet już chamskie nie jest, tylko zwyczajnie żałosne.
|
A to mi się przypisuje miano "rozmywacza tematów". Przypominam drogie koleżanki i koledzy, że tematem w którym piszecie swoje wywody osobiste są Nasi piłkarze, a nie problem użytkowniczki która nie umie znaleźć faceta w realu.
Sarki musi zostać!