Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20253
Stary 25.04.2013, 08:02
it napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwi k...a mężczyźni.
I jeszcze się im wydaje, że tak inteligentnie i śmiesznie napisali, a to nawet już chamskie nie jest, tylko zwyczajnie żałosne.
A to mi się przypisuje miano "rozmywacza tematów". Przypominam drogie koleżanki i koledzy, że tematem w którym piszecie swoje wywody osobiste są Nasi piłkarze, a nie problem użytkowniczki która nie umie znaleźć faceta w realu.

Sarki musi zostać!
Odpowiedz cytując