|
Najgorsze jest to że gość prawie 1.5 roku nie grał w piłkę a motorycznie na tle pozostałych(oprócz Małego) to wygląda jakby był z innej planety.
Swoją drogą Mały, nie czarujmy się - przesiedział na ławie pół roku i wygląda o wiele lepiej jak przyszedł niż przed odejściem.
Reszta niestety porusza się jak muchy w smole, do tego techniczne miernoty i wyniki są jakie są.Paradoksem też jest że przy całej przypadkowości jeśli chodzi o nasze wyniki - miejsce w tabeli i liczba punktów, bardzo dobrze odzwierciedla postawę na boisku.
|