marcin19876 napisał(a):

wis.la/apcoa
coś mi się wydaje że ta seria znów zostanie przerwana...
|
w tym i poprzednim sezonie to prawie kazdy wygral na R22 ....wiec czemu Widzew tak zle potraktowac ...

?...

....a tak na powaznie to mnie juz nic nie zdziwi