Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.04.2013, 19:40
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
wis.la/apcoa

coś mi się wydaje że ta seria znów zostanie przerwana...
w tym i poprzednim sezonie to prawie kazdy wygral na R22 ....wiec czemu Widzew tak zle potraktowac ... ?... ....a tak na powaznie to mnie juz nic nie zdziwi
Odpowiedz cytując