Jeśli chodzi Ci o ten nowy HTC One no to tu największa bolączka jest z baterią - telefon jest "nierozbieralny" . Jak się bateria schrzani to kaplica . Samsung wg mnie jak na taką cenę i tytuł telefonu roku i jakieś inne jeszcze tytuły to konstrukcyjnie kicha - tydzień noszenia bez jakiejś obudowy i tylna klapka porysowana jak po roku czy dwóch użytkowania. Co do Z`etki cięzko mi cokolwiek powiedzieć . Może być troszkę za duża i źle leżeć w dłoni a po resztę informacji odsyłam do stron o telefonii komórkowej
