Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 24.04.2013, 18:35
Jeśli chodzi Ci o ten nowy HTC One no to tu największa bolączka jest z baterią - telefon jest "nierozbieralny" . Jak się bateria schrzani to kaplica . Samsung wg mnie jak na taką cenę i tytuł telefonu roku i jakieś inne jeszcze tytuły to konstrukcyjnie kicha - tydzień noszenia bez jakiejś obudowy i tylna klapka porysowana jak po roku czy dwóch użytkowania. Co do Z`etki cięzko mi cokolwiek powiedzieć . Może być troszkę za duża i źle leżeć w dłoni a po resztę informacji odsyłam do stron o telefonii komórkowej
Odpowiedz cytując