Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 24.04.2013, 18:09
raindog napisał(a):Wyświetl post
No wiesz, ale jak się porówna go do Moskala, to jest przepaść na niekorzyść Kulawika.
Wiadomo, Moskal miał zespół i potrafił go dobrze ustawić. Kula po motywatorze miał zbieraninę i burdel. Dlatego ciężko o porównania, jednak Boguski na szpicy w kilku meczach to duży kamień do ogródka kuli. Dowód że do Kazimierza dużo mu brakuje.

Już kilka razy to pisałem tandem Moskal Kulawik to na dziś optymalne rozwiązanie. Tylko czy panowie byliby chętni.

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Borek to już mówił, że Nawałka jest dogadany z Wisłą, później że Smuda. Więc o ile wydaje się, że jakieś tam dojście do informacji z klubu ma, to jednak to chyba bardziej jakieś pogłoski, wieści z trzeciej ręki itp.
Do tej pory nie mogę odżałować jego wywalenia. Gwarancją dobrych wyników nie był, ale zastąpienie go potem Probierze, a jeszcze później Kulawikiem to przestępstwo...
Moim zdaniem pomysł zatrudnienia Probierza to był od początku sabotaż, za samo to Bednarz powinien być lżony na każdym meczu. Przez to najprawdopodobniej dwa lata z rzędu ominą nas puchary i znów będziemy mieć ranking jak Miedź Legnica.

Po prostu spółdzielnia wpadła w popłoch , że jak nam drużyny nie rozpi..... to znowu przez kilka sezonów mistrzostwa nie powąchają. A tak miś rozpieprzył dwa sezony i dalej jest "gwiazda" sprawdził się idealnie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 24.04.2013 o godz. 18:19.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując