Puchatek napisał(a):

nie wierze kolego Puchatek ze pan/pani Grodzki/Grodzka jest tak glupi/glupia zeby sie w cos takiego pakowac. mysle ze to jakis fotomonaz. jesli jednak to prawda to powinien sobie honorowo strzelic w pusty leb.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"