Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 24.04.2013, 14:10
sony ericsson g502

posiada/posiadał ktoś? dolegają mu jakieś systematyczne awarie? Czy spokojnie można sobie przeglądać neta np przez opera mini i dość czytelnie? jak bateria?

to byłby moj pierwszy telefon inny niz nokia, dlatego pytam
Odpowiedz cytując