Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1312
24.04.2013, 14:10
sony ericsson g502
posiada/posiadał ktoś? dolegają mu jakieś systematyczne awarie? Czy spokojnie można sobie przeglądać neta np przez opera mini i dość czytelnie? jak bateria?
to byłby moj pierwszy telefon inny niz nokia, dlatego pytam
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted