Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.04.2013, 13:51
ooona napisał(a):Wyświetl post
Jak sądzicie, czy w ramach naszych oszczędności nasz sprawdzony trener i genialny strateg (dla wyjaśnienia mam na myśli Kulę) dostanie szansę przedłużenia swojej przygody z "trenowaniem" 1-szego zespołu na przyszły sezon?
Może to całkiem realne
skoro pieniędzy na transfery raczej nie bedzie to czy jest sens zatrudniać Dyzme ?To już lepiej w tej sytuacji powalczyć o Nawałke z Górnika, a jak sie nie uda go zatrudnić to już wole żeby Kulawik został
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.04.2013 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując