ooona napisał(a):

Jak sądzicie, czy w ramach naszych oszczędności nasz sprawdzony trener i genialny strateg (dla wyjaśnienia mam na myśli Kulę) dostanie szansę przedłużenia swojej przygody z "trenowaniem" 1-szego zespołu na przyszły sezon?
Może to całkiem realne
|
skoro pieniędzy na transfery raczej nie bedzie to czy jest sens zatrudniać Dyzme ?To już lepiej w tej sytuacji powalczyć o Nawałke z Górnika, a jak sie nie uda go zatrudnić to już wole żeby Kulawik został