pysio napisał(a):

|
brałbym wszystkich, albo przynajmniej pierwszych pięciu!
|
nic nie stoi na przeszkodzie, wystarczy ze będziesz sponsorem ich "kontraktów" a wszyscy zagrają w Wiśle - z pewnością wszyscy biliby Ci brawo. Abstrahując od tego, że to jedne z najwyższych kontraktów w lidze - szczególnie pierwszych trzech zawodników.