Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23325
Stary 24.04.2013, 13:51
pysio napisał(a):Wyświetl post
brałbym wszystkich, albo przynajmniej pierwszych pięciu!
nic nie stoi na przeszkodzie, wystarczy ze będziesz sponsorem ich "kontraktów" a wszyscy zagrają w Wiśle - z pewnością wszyscy biliby Ci brawo. Abstrahując od tego, że to jedne z najwyższych kontraktów w lidze - szczególnie pierwszych trzech zawodników.
Odpowiedz cytując