Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
26
24.04.2013, 13:43
Jak sądzicie, czy w ramach naszych oszczędności nasz sprawdzony trener i genialny strateg (dla wyjaśnienia mam na myśli Kulę) dostanie szansę przedłużenia swojej przygody z "trenowaniem" 1-szego zespołu na przyszły sezon?
Może to całkiem realne
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona