Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23321
Stary 24.04.2013, 11:16
Darii napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie tylko do kolegów Wiślaków.
Wiem, że ani Legia ani Lech nie należą do waszych ulubieńców (delikatnie mówiąc), ale kogo z dwojga złego wolicie na Mistrza Polski?
Decyzja o nie przyznawaniu w tym roku MP byłaby najwłaściwsza . MP już zostało rozstrzygnięte po przypilnowaniu wyniku w Krakowie. Teraz to już takie sztuczne emocje.
Odpowiedz cytując