Darii napisał(a):

A ja mam pytanie tylko do kolegów Wiślaków.
Wiem, że ani Legia ani Lech nie należą do waszych ulubieńców (delikatnie mówiąc), ale kogo z dwojga złego wolicie na Mistrza Polski?
|
Decyzja o nie przyznawaniu w tym roku MP byłaby najwłaściwsza

. MP już zostało rozstrzygnięte po przypilnowaniu wyniku w Krakowie. Teraz to już takie sztuczne emocje.