ToBo11 napisał(a):

Niech Brożek nie wraca, mam nadzieję, że nie ma takiego pomysłu. Patrząc na Genkova i Pawła... bez porównania.
Pawła wiatr nie przewracał, miał siłę stać na nogach, chociaż zanim strzelił też niezłe ilości prób musiał zaliczyć. Co by nie gadać, drewniana liga i ktoś taki jak Paweł + Sikorski wracamy do 4:4:2 i jedziemy
|
Raz piszesz żeby Paweł nie wracał a w następnym zdaniu że Paweł do ataku z Sikorskim i jedziemy..
Zdecyduj sie