Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.04.2013, 09:39
rav napisał(a):Wyświetl post

Po czym wnosisz, że Cupiał ma taki plan? W czym wieloletnia umowa miałaby świadczyć o możliwości budowania mocnej Wisły?
Mając ustaloną korzystną cene za wynajem stadionu np na 10lat Cupiał ma pewność ,że za rok dwa miasto nie zażyczy sobie większej kwoty za wynajem.Dlatego po podpisaniu długiletniej umowy na stadion Cupiał może spokojnie inwestować w zakup piłkarzy.Cupiał upiecze dwie pieczenie czekając z budową nowej Wisły... oczyści kadre z przepłacanych piłkarzy i wynegocjonuje lepsze warunki na stadion,lepsze niz te które mógłby wynegocjonować sprowadzając drogich piłkarzy.
Odpowiedz cytując