Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 24.04.2013, 09:16
rav napisał(a):Wyświetl post
Pod warunkiem, że już w tym okienku uda się rozwiązać najbardziej ciążące kontrakty tych, którzy grają słabo, a wciąż mają kosztowne umowy. Chodzi o tych, których kontrakty nie kończą się w czerwcu, np. Genkowowi.

Po czym wnosisz, że Cupiał ma taki plan? W czym wieloletnia umowa miałaby świadczyć o możliwości budowania mocnej Wisły?
Myślę, że na razie nie ma co na to liczyć. Zejdziemy z drogich kontaktów poszukamy kilku zawodników tesco i się zobaczy. Jeśli przyjedzie Smuda pewnie będą z 2 lub 3 transfery.
Odpowiedz cytując