Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#918
Stary 24.04.2013, 08:43
Ziomy pytanie na dziś:

Jak to teraz jest z systemami. Na kompie stacjonarnym mam XP ale teraz kupuje laptopa i jak wygląda sprawa z systemem? Dalej mozna spokojnie takie win7 czy 8 zedrzeć z torrenta i zainstalowac? czy sie cos pozmieniało ?

o XP nie pytam bo wiekszosc nowych sprzętów nie jest z nim w pełni kompatybilna.

E:ok dzieki Mat. Czyli łykne z systemem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.04.2013 o godz. 10:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując