|
Ziomy pytanie na dziś:
Jak to teraz jest z systemami. Na kompie stacjonarnym mam XP ale teraz kupuje laptopa i jak wygląda sprawa z systemem? Dalej mozna spokojnie takie win7 czy 8 zedrzeć z torrenta i zainstalowac? czy sie cos pozmieniało ?
o XP nie pytam bo wiekszosc nowych sprzętów nie jest z nim w pełni kompatybilna.
E:ok dzieki Mat. Czyli łykne z systemem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.04.2013 o godz. 10:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|