emjot napisał(a):

trzeci raz zrywa więzadła
nie sądzę by wrócił...
|
tez wątpie szczególnie ze kolejna rekonstrukcja to juz inny zabieg ktory dluzej trwa, wiecej kosztuje i bardziej ryje psyche. Może wróci na 3 lige sie pokopać kiedyś, ale raczej na poziomie najwyższym juz go nie ujrzymy.