Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
fc.nowica
Junior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: RuczA-J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 23.04.2013, 19:47



Ja poproszę zdjęcie ekipy z Ruczaju z lat 90 albo zdjęcie dzielnicy z tamtych czasów
Powód: prośba
Ostatnio edytowane przez fc.nowica : 23.04.2013 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując