Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
fc.nowica
Junior Member
Od: 12.2011
Skąd: RuczA-J
Offline
#
1582
23.04.2013, 19:47
Ja poproszę zdjęcie ekipy z Ruczaju z lat 90 albo zdjęcie dzielnicy z tamtych czasów
Powód: prośba
Ostatnio edytowane przez fc.nowica : 23.04.2013 o godz. 19:49.
fc.nowica
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fc.nowica
Znajdź inne posty napisane przez fc.nowica