Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 23.04.2013, 18:53
adzem44 napisał(a):Wyświetl post
Do AntyMod nie bierz tego syfa sagema 2 lata temu wepchneli mi go na własność za 100zł teraz użytkuje za darmo na czas umowy pace pvr 500gb który też jest niezadobry ale sporo lepszy niż sagem. szczerze radze męczyłem się z nim 18mies

dzieki - ale moge wziasc go za darmo - hmmm.. wiec moze ktos napisze cos o dekoderach do Sagem zly, Pace zly - Philips zly ....wiec sa jeszcze jakies
Odpowiedz cytując