adzem44 napisał(a):

|
Do AntyMod nie bierz tego syfa sagema 2 lata temu wepchneli mi go na własność za 100zł teraz użytkuje za darmo na czas umowy pace pvr 500gb który też jest niezadobry ale sporo lepszy niż sagem. szczerze radze męczyłem się z nim 18mies
|
dzieki - ale moge wziasc go za darmo - hmmm.. wiec moze ktos napisze cos o dekoderach

do Sagem zly, Pace zly - Philips zly ....wiec


sa jeszcze jakies
