Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8417
Stary 23.04.2013, 17:56
ooona napisał(a):Wyświetl post
Na całe szczęście - modlę się, aby nie u nas.
Uspokoję Cię. Nie sądzę aby Brożek chciał grać w Cracovii.


Na miejscu JB skołowałbym jakieś płytki z Hiszpanii zobaczył jak Paweł się rusza, jak wygląda szybkościowo itd, jeśli pod tym względem jest OK to nawet bym się nie zastawiał. Przydałby się tylko coś zrobić z Genkovem bo nie widzę miejsca dla ich dwóch. Jeden doświadczony napastnik i dwóch bardziej perspektywicznych tak bym to widział w następnym sezonie. Taka osoba jak Brożek myślę, że jest potrzebna nie tylko pod względem sportowym ale i mentalnym. Brożek to stosnkowo zjawiskowy napastnik jeśli chodzi o polskie obywatelstwo bo rzadko się zdarzają napastnicy dysponujący niezłą techniką dając radę przy tym fizycznie i szybkościowo. W Hiszpanii za pewne techniką się nawet nie wyróżnia być może jest nawet bardziej drewniani niż wszyscy dlatego ten element nie jest u niego postrzegany jako zaleta, rzecz jasna odwrotnie jest w Polsce.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.04.2013 o godz. 18:13.
Odpowiedz cytując