Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27101
Stary 23.04.2013, 17:14
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Panowie zapłaciłem za prąd jeden dzień po terminie,w jednym z punktów poboru opłat,punkt ten działa już bardzo długo,nigdy nie było na niego żadnych skarg a teraz przyszło mi pismo z Tauronu o niezapłaceniu rachunku za marzec. Mam kwitek z potwierdzeniem wpłaty,co z tym fantem dalej zrobić?
Zadzwonić na infolinię do Tauronu i wyjaśnić całą sytuację? Nie polecam kontaktów mailowych, mi odpisali bodajże po miesiącu.
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 23.04.2013 o godz. 17:17.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując