LuKaS TSW napisał(a):

|
Panowie zapłaciłem za prąd jeden dzień po terminie,w jednym z punktów poboru opłat,punkt ten działa już bardzo długo,nigdy nie było na niego żadnych skarg a teraz przyszło mi pismo z Tauronu o niezapłaceniu rachunku za marzec. Mam kwitek z potwierdzeniem wpłaty,co z tym fantem dalej zrobić?
|
Zadzwonić na infolinię do Tauronu i wyjaśnić całą sytuację? Nie polecam kontaktów mailowych, mi odpisali bodajże po miesiącu.