Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22463
Stary 23.04.2013, 16:58
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?
Hue, hue, hue. A widziałes kiedyś swoich partyjnych protoplastów , czyli powitanie lub salut ...pionierów i innych "rewolucjonistów" sowieckiego chowu ? też prawą łapką , pionierzy w dodatku z bliskim przerzuceniem nad łbem a sowieciarze rytu kubańskiego, podobnie jak "Heil Hitler tylko z zacisnieta piescia.