Szpen napisał(a):

|
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?
|
Hue, hue, hue. A widziałes kiedyś swoich partyjnych protoplastów , czyli powitanie lub salut ...pionierów i innych "rewolucjonistów" sowieckiego chowu ? też prawą łapką

, pionierzy w dodatku z bliskim przerzuceniem nad łbem a sowieciarze rytu kubańskiego, podobnie jak "Heil Hitler tylko z zacisnieta piescia.
