|
Panowie zapłaciłem za prąd jeden dzień po terminie,w jednym z punktów poboru opłat,punkt ten działa już bardzo długo,nigdy nie było na niego żadnych skarg a teraz przyszło mi pismo z Tauronu o niezapłaceniu rachunku za marzec. Mam kwitek z potwierdzeniem wpłaty,co z tym fantem dalej zrobić?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|