Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22462
Stary 23.04.2013, 16:23
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?
Ty szpeniu rozumiesz wszystkie teksty, problem w tym, że w ten sam sposób, niezależnie od tego co zawierają. Sprawia to, że najczęściej totalnie się ośmieszasz. Co wraz z nadętym tonem wypowiedzi powoduje, że kasujesz na wejściu wszystkie rodzime kabarety.

ps. Gdyby ktoś nie rozumiał ostatniego pytania szpenia to pokuszę się o interpretację . Mianowicie, jako lewicujący konformista szpeniu już od lat wszelkie okazje świętuje lewą ręką. Prawa jest faszystowska, homofobiczna i co najgorsze antysemicka.
Hej Nasz TS !!