Szpen napisał(a):

|
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?
|
Ty szpeniu rozumiesz wszystkie teksty, problem w tym, że w ten sam sposób, niezależnie od tego co zawierają. Sprawia to, że najczęściej totalnie się ośmieszasz. Co wraz z nadętym tonem wypowiedzi powoduje, że kasujesz na wejściu wszystkie rodzime kabarety.
ps. Gdyby ktoś nie rozumiał ostatniego pytania szpenia to pokuszę się o interpretację

. Mianowicie, jako lewicujący konformista szpeniu już od lat wszelkie okazje świętuje lewą ręką. Prawa jest faszystowska, homofobiczna i co najgorsze antysemicka.
