AYALA napisał(a):

Co chciałeś udowodnić wklejając te filmiki? Przecież chyba nie chcesz mi powiedzieć, że dla ciebie to jakiś argument? Widziałem filmiki w drugą stronę, gdy jakiś dziadek nazywa ludzi przechodzących na Marszu Niepodległości prawicowymi oszołomami, hołotą i równie dobrze oczytany Bob 90, może ci wkleić taki filmik i napisać, że to stary człowiek dużo przeżył i się zna.