marcin19876 napisał(a):

Chcemy oszczedności proszę bardzo: Sprzedać
1. Genkov
2. Bunoza
3. Wilk
4. Garguła
którym kończą sie kontrakty w 2014 żeby jeszcze jakiś był z nich pożytek.
Do tego nie przedłużyć kontraktów z:
1. Iliev
2. Jaliens
3. Pareiko
4. Soboloewski
5. Czekaj
6. Sikorski
7. Kosowski
8. Brud
którym kończą się kontrakty już w czerwcu i pieniądze sie znajdą
|
Według mnie od początku:
1. Genkov - nie możemy sprzedawać najlepszego napastnika w naszym zespole.
2. Bunoza - młody, perspektywiczny obrońca, warto zostawić jeszcze na następny sezon.
3. Wilk - ostoja środka pomocy, kilka bramek w tym sezonie strzelił, niezbędny w Wiśle.
4. Garguła - niegdyś najlepszy rozgrywający w Polsce, należy dać mu szansę przepracować cały obóz przygotowawczy z nowym trenerem, a nóż odbuduje formę.
5. Iliev - król strzelców ligi serbskiej, szybki, zwinny, robi dużo szumu (przedłużyć kontrakt).
6. Jaliens - swego czasu ostoja obrony reprezentacji Holandii, wzór dla młodych (przedłużyć kontrakt).
7. Pareiko - jak wino, czym starszy tym pewniejszy (przedłużyć kontakt).
8. Sobolewski i Kosowski - legendy klubu (przedłużyć kontrakt).
9. Czekaj, Brud - młodzi Polacy, Wiślacy, takich nam trzeba (przedłużyć kontrakt).
10. Sikorski - to, że strzelać potrafi pokazał w meczu z Legią (przedłużyć kontrakt).