filemon napisał(a):

Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie.
|
Ja w bramce wystawiłbym Miśkiewicza bo on już w tamtej rundzie pokazał że umie bronić a Bieszczad to dopiero pół meczu zagrał a z zresztą się zgadzam. A Szewczyk wrócił do treningów po kontuzji w ogóle ?