Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.04.2013, 14:55
filemon napisał(a):Wyświetl post
Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie.
Ja w bramce wystawiłbym Miśkiewicza bo on już w tamtej rundzie pokazał że umie bronić a Bieszczad to dopiero pół meczu zagrał a z zresztą się zgadzam. A Szewczyk wrócił do treningów po kontuzji w ogóle ?


Odpowiedz cytując