Gwiaździsty napisał(a):

|
Jak masz problem z ropą to użyj argumentów merytorycznych, co się nie zgadza i gdzie a nie takie zwykłe tuskolenie.
|
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?