Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22460
Stary 23.04.2013, 14:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak masz problem z ropą to użyj argumentów merytorycznych, co się nie zgadza i gdzie a nie takie zwykłe tuskolenie.
a co ja mam Ci łopatlogicznie wyjaśniać, skoro wklejając dany tekst powinieneś przynajmniej go zrozumieć. A Ty go albo nie rozumiesz, albo nawet nie czytasz. Wyłącznie nagłówek. Jak świętowałeś zwycięstwo w Rybniku? Prawą ręką?