Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.04.2013, 12:18
Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie.
Odpowiedz cytując