Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.04.2013, 12:17
Jak dla mnie Uryga i Nalepa mimo że mlodzi to już są lepsi niż Bunoza czy Chavez; Buksa pokazuje o wiele więcej niż nasz super snajper Sikorski a Stolarczyk już nie raz pokazał że potrafi grać.
Odpowiedz cytując