Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.04.2013, 12:03
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!
Ile razy widziałeś ich w akcji, że twierdzisz że dadzą radę w 1 drużynie?
Bo o tym, że ME to wylęgarnia talentów to się przekonałem parę lat wstecz, jak szacowne grono reprezentantów młodzieżowej Wisły dostało bęcki od Śląska - nie podejmując walki, nie potrafiąc prosto kopnąć w piłkę i nie mając sił do biegania nawet na 60 minut.

W....ia mnie hasło "tylko młodzi Polacy". Mogą być nawet Eskimosi, byle potrafili kopać piłkę i zapierdalać 90 minut.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując