marcin19876 napisał(a):

Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!
|
Ile razy widziałeś ich w akcji, że twierdzisz że dadzą radę w 1 drużynie?
Bo o tym, że ME to wylęgarnia talentów to się przekonałem parę lat wstecz, jak szacowne grono reprezentantów młodzieżowej Wisły dostało bęcki od Śląska - nie podejmując walki, nie potrafiąc prosto kopnąć w piłkę i nie mając sił do biegania nawet na 60 minut.
W....ia mnie hasło "tylko młodzi Polacy". Mogą być nawet Eskimosi, byle potrafili kopać piłkę i zapierdalać 90 minut.