Gwiaździsty napisał(a):

Ależ to było wiadome od pierwszego twojego wpisu. Naprawdę nikogo nie zdziwiłeś 
P.S. Myślisz , że jesteś brany na forum na poważnie ? Kibice w całej Polsce codziennie wyrażają swój negatywny stosunek do powyżej zacytowanych dziwolągów politycznych.
|
odezwał się ten, co jest brany na poważnie. Boki zrywać. Spojrzałeś chociaż na wykres ropy i zrozumiałeś jak głupia propagande Gazety Polskiej zacytowałeś?
Nie chce mi się cytować twojego wcześniejszego posta, więc odpowiem tutaj: Czy Nowak w tych lożach bawił się za twoje? Jesli nie, to co sie czepiasz?
P.S Nowaka nie lubie
