Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22455
Stary 23.04.2013, 11:54
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ależ to było wiadome od pierwszego twojego wpisu. Naprawdę nikogo nie zdziwiłeś

P.S. Myślisz , że jesteś brany na forum na poważnie ? Kibice w całej Polsce codziennie wyrażają swój negatywny stosunek do powyżej zacytowanych dziwolągów politycznych.
odezwał się ten, co jest brany na poważnie. Boki zrywać. Spojrzałeś chociaż na wykres ropy i zrozumiałeś jak głupia propagande Gazety Polskiej zacytowałeś?

Nie chce mi się cytować twojego wcześniejszego posta, więc odpowiem tutaj: Czy Nowak w tych lożach bawił się za twoje? Jesli nie, to co sie czepiasz?
P.S Nowaka nie lubie