Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.04.2013, 11:13
Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!
Odpowiedz cytując