Również jestem za tym by Nalepa wrócił do Wisły ten chłopka ma talent...do tego drugi zdolny Uryga i mamy środek obrony na dlugie lata...dac jeszcze Stolarskiego i Bukse na szpicy
Nie zapominajmy o kilki młodych którzy też grają w ME a powinni trenować w 1 drużynie!!!