Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.04.2013, 10:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Oni nas chyba nie zbawią, to można stwierdzić bez ponownego sprawdzania ich umiejętności.
Ja sądzę, że Nalepa mógłby coś pograć, ale wątpię, żeby - przyglądając się możliwościom swojego rozwoju w Wiśle - był fanatykiem powrotu na Reymonta...
Odpowiedz cytując