zim zum napisał(a):

|
Oni nas chyba nie zbawią, to można stwierdzić bez ponownego sprawdzania ich umiejętności.
|
Ja sądzę, że Nalepa mógłby coś pograć, ale wątpię, żeby - przyglądając się możliwościom swojego rozwoju w Wiśle - był fanatykiem powrotu na Reymonta...