Adenalix napisał(a):

Pytanie: Kto z młodych Wisły jest na wypożyczeniu w innym klubie i powróci do Wisełki w przyszłym sezonie? Nalepa z Termaliki i ktoś jeszcze?
|
Michał Nalepa(Termalica)
Mateusz Arian( MKS Kluczbork)
Maksymilian Michalski (Chrobry Głogów)
Aleksander Ślęczka (Limanovia)
Jakub Kaganek (Bytovia Bytów)