Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.04.2013, 09:53
Ale pewnie nie będzie żadnego ryzyka z młodzieżą, bo przecież tracimy tylko 6 punktów bo miejsca pucharowego i jest o co walczyć .. Rozumowanie Łysego i Kuli.
Odpowiedz cytując