Temat
:
WISŁA Kraków - Widzew Łódź, 26 kwietnia 20:45 (Kibicowsko/piłkarski)
Wyświetl pojedynczy post
frantic1984
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
5
23.04.2013, 09:53
Ale pewnie nie będzie żadnego ryzyka z młodzieżą, bo przecież tracimy tylko 6 punktów bo miejsca pucharowego i jest o co walczyć .. Rozumowanie Łysego i Kuli.
frantic1984
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frantic1984
Znajdź inne posty napisane przez frantic1984