frantic1984 napisał(a):

|
Najwyższy czas żeby od 1 minuty zagrał Stolarski.
|
Nie tylko bo jeszcze ma
zagrac Chrapek,Uryga,Bieszczad lub Miskiewicz oraz Sikorski który jedyny stara się i
tak do końca sezonu cholera.Dlaczego?Dlatego że 8 staruchów odchodzi i tylko Sobola niech przedłużą