Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.04.2013, 09:47
frantic1984 napisał(a):Wyświetl post
Najwyższy czas żeby od 1 minuty zagrał Stolarski.
Nie tylko bo jeszcze ma zagrac Chrapek,Uryga,Bieszczad lub Miskiewicz oraz Sikorski który jedyny stara się i tak do końca sezonu cholera.Dlaczego?Dlatego że 8 staruchów odchodzi i tylko Sobola niech przedłużą
Odpowiedz cytując