Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 23.04.2013, 00:14
Cupiał sie po prostu wypalił i .......enie Bednarza niczego tu nie zmieni. Kibice nie są głupi i dobrze pamiętają, ze nie raz zainwestowano w drużynę nawet większe albo porównywalne pieniądze, dochodzilo do klęski i nie miało to takich konsekwencji. Parma, nóż, Dinamo, Karabach, Levadia itp. Po prostu tym razem Cupiał powiedział dość, wyjdzcie na prosta sami i ot cała historia dlaczego jest jak jest.
Chciałbym jednak żeby nie robił z siebie psa ogrodnika tylko jeśli rzeczywiście nie ma juz na to ochoty, rozeslal wici po świecie i sprzedał klub.

Z drugiej strony jeśli ma przyjść Smuda to nie wierze żeby zgodzil sie na przyjście do takiej mizerii. Więc być może coś od Cupiala dostanie.
Ostatnio edytowane przez nesta : 23.04.2013 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując